Etiket:  Resimli Pizza Tarifi

Bir Yemek Fenomeni » Etiketler: "Resimli Pizza Tarifi"
Kolay Pizza Tarifi

Kolay Pizza Tarifi

Kategori: Hamur İşleri, Pizza Tarifleri Tarih: 14 Mayıs 2013 0 Yorum

Hazırlanışı: Un elenir, ortasına yumuşak margarin, yoğurt, yumurta, tuz, kabartma tozu konup yoğrulur. Üzeri örtülüp bir süre dinlendirilir. Hamur, 25- 30 cm. çapında bir tepsinin kenarlarının yarısına çıkacak… Devamını Oku »

Sebzeli Pizza Tarifi

Sebzeli Pizza Tarifi

Kategori: Hamur İşleri, Pizza Tarifleri Tarih: 04 Mayıs 2013 0 Yorum

Hazırlanışı: Yaş mayayı 1 yemek kaşığı ılık suyun içinde eritin. Yoğurma kabına un, tuz ve şekeri alıp ortasını havuz gibi açın. 7 yemek kaşığı ılık su ve eritilmiş… Devamını Oku »

Kaşarlı Kavurmalı Pizza Tarifi

Kaşarlı Kavurmalı Pizza Tarifi

Kategori: Hamur İşleri, Pizza Tarifleri Tarih: 29 Nisan 2013 0 Yorum

Hazırlanışı: Derince bir kabın içine unu dökün. Unun ortasını havuz gibi açın. Havuzun ortasına zeytin yağ ve suyu koyun, etrafına kuru maya, kekik, tuz serpin. 20 dakika boyunca… Devamını Oku »

Milföy Pizzası Tarifi

Milföy Pizzası Tarifi

Kategori: Hamur İşleri, Pizza Tarifleri Tarih: 19 Mart 2013 0 Yorum

Hazırlanışı: Tepsiye dizmiş olduğumuz milföy hamurlarını çatal ile gelişi güzel delin. (bunun nedeni milföylerin kabarmaması için çatalla deliyoruz.) Daha sonra ketçap, salça, kekik ve tuz karışımını milföylerin üstüne… Devamını Oku »

Milföy Pizza Tarifi

Milföy Pizza Tarifi

Kategori: Hamur İşleri, Pizza Tarifleri Tarih: 15 Ekim 2012 0 Yorum

Hazırlanışı: Tepsiye dizmiş olduğumuz milföy hamurlarını çatal ile gelişi güzel delin. (Bunun nedeni milföylerin kabarmaması için çatalla deliyoruz.) Daha sonra ketçap, salça, kekik ve tuz karışımını milföylerin üstüne… Devamını Oku »